Ноктовізор? Ні. Біноколь? Ні. Монокль? Теж ні... Що ж воно таке?
Китайська іграшка... Ще й втулили комусь брак...
Будьте обережні! Не наволонтерте воякам сміття :(
Вебкамеру і телевізор запхали в корпус бінокля. Це туфта.
Воно не має чутливості, мала роздільна здатність і сильно демаскує глядуна інфрачервоним прожектором.
Китайська іграшка... Ще й втулили комусь брак...
Будьте обережні! Не наволонтерте воякам сміття :(
Вебкамеру і телевізор запхали в корпус бінокля. Це туфта.
Воно не має чутливості, мала роздільна здатність і сильно демаскує глядуна інфрачервоним прожектором.

Комментарии